Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У фіскальній службі Одещини відбулася зустріч з платниками податків

07.12.2017

У заході взяли участь керівництво Головного управління ДФС в Одеській області, Одеської митниці ДФС та Одеського управління Офісу великих платників податків.

Відкриваючи зустріч, начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін проінформував про заходи, вжиті фіскальною службою задля втілення пропозицій та опрацювання зауважень, отриманих від платників податків.

 «Так, за ініціатив, які надходили від представників бізнесу та громадськості, цього року організовано виїзди Мобільного центру обслуговування платників на ринки міста та області, виїзні семінари на ринках, забезпечено комунікацію з адміністраціями ринків по оперативному доведенню платникам податків змін у податковому законодавстві», - повідомив Глеб Мілютін.

Також організовано та проведено 22 семінари, з них 11 тематичних  - з питань легалізації заробітної плати, ліцензування роздрібної торгівлі, застосування податкового законодавства у період курортного сезону.

Керівник фіскальної служби області також зазначив, що, починаючи з серпня поточного року, щочетверга Головним управлінням ДФС в Одеській області проводяться зустрічі з платниками податків реального сектору економіки для надання їм практичної допомоги з питань реєстрації податкових накладних.

У податковому блоці зустрічі представники бізнесу та громадськості порушили низку питань, що стосувалися нарахування плати за землю, оприлюднення Плану-графіку проведення документальних планових перевірок у 2018 році, припинення підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців.

Особливу увагу було приділено питанням зупинення реєстрації податкових накладних, з якими звернулися підприємства-товаровиробники.    

Основною тематикою митного блоку стали питання функціонування «АвтоХАБу».

Запровадження цього експрес-сервісу є одним із пріоритетних напрямів діяльності митниці. Оскільки це пілотний проект, то його реалізація також супроводжується апробацією законодавчих норм в практичній площині.

Заступник начальника Одеської митниці ДФС Володимир Передерій запросив присутніх долучитися до робочої зустрічі, яка стане майданчиком для обговорення поточної роботи «АвтоХАБу» та визначення шляхів її удосконалення.

Володимир Передерій переконаний, що така активність безпосередніх користувачів «АвтоХАБу» та готовність з боку керівництва митниці до конструктивного діалогу в частині оптимізації формальностей дає підстави сподіватися, що спільними зусиллями буде створено дійсно комфортний та оперативний сервіс.

Звертаючись до учасників зустрічі, керівник фіскальної служби регіону висловив слова подяки представникам бізнесу за сумлінну сплату податків.

«Завдяки вашому відповідальному ставленню до сплати податків, ми можемо з впевненістю говорити про те, що завдання, поставлені перед фіскальною службою регіону у 2017 році, будуть виконані», - підкреслив Глеб Мілютін.

Головне управління ДФС в Одеській області