Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

З початку року фіскальною службою Одещини проведено понад 400 роз’яснювальних заходів з попередження корупційних проявів

15.11.2017

З метою профілактики, попередження та протидії корупційних дій в територіальних органах фіскальної служби Одеської області постійно проводиться профілактично-роз‘яснювальна робота - виступи на нарадах, у робочих колективах, засобах масової інформації, індивідуальні співбесіди тощо.

Крім того, з початку поточного року управлінням внутрішньої безпеки територіальних органів Головного управління ДФС в Одеській області проведено 184 перевірки, за результатами яких 29 матеріалів спрямовано до прокуратури.

Органами прокуратури області за матеріалами підрозділу розпочато 27 кримінальних проваджень за фактами скоєння правопорушень в частині митної (21) та податкової справи (6). 

До суду з обвинувальними актами надіслано матеріали 11 кримінальних проваджень.

З початку 2017 року розглянуто 148 звернень громадян та суб’єктів господарювання. Факти, викладені у 30 зверненнях, знайшли підтвердження, 29 матеріалів спрямовано до прокуратури Одеської області, за результатами їх розгляду порушено 11 кримінальних проваджень.

Також повідомляємо, що в рамках виконання Плану заходів із реалізації Антикорупційної програми Державної фіскальної служби України на друге півріччя 2017 року, з 17 жовтня 2017 року проводиться тестування посадових осіб Державної фіскальної служби України та її територіальних органів за результатами вивчення Правил етичної поведінки та запобігання корупції в органах ДФС (наказ ДФС від 01.12.2016 № 979, зі змінами та доповненнями).

Тестування триватиме до кінця листопада поточного року.

Головне управління ДФС в Одеській області