Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Фіскальною службою Одещини викрито сільськогосподарське підприємство, яке ухилилося від сплати ПДВ, занизивши показники врожайності

09.11.2017

Співробітниками фіскальної служби в Одеській області, під процесуальним керівництвом прокуратури Одеської області, проводиться розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого частиною  3 статті 212 Кримінального кодексу України, за фактом порушення податкового законодавства України посадовими особами сільськогосподарського підприємства.

В ході проведення заходів встановлено, що з метою умисного ухилення від сплати податків службовими особами підприємства, у звітності (бухгалтерській, податковій, статистичній) відображались занижені показники врожайності та занижені відомості про валовий збір сільськогосподарських культур.

Вказані дії призвели до реалізації частини зібраного врожаю (сільськогосподарських культур) без сплати відповідних податків і зборів, зокрема  податку на додану вартість.

В ході відпрацювання підприємства встановлено заниження врожайності сільськогосподарських культур у 2016 та 2017 роках. 

На підставі ухвал суду проведено понад 15 обшуків.

Обшуки проводились у приватних помешканнях посадових осіб підприємства, офісних приміщеннях та складських приміщення. 

Усього вилучено товарно-матеріальних цінностей (кукурудза, горох, насіння пшениці, соняшник, ячмінь) на суму 30,2 млн грн та ноутбуки вартістю 40 тис грн.

 

Головне управління ДФС в Одеській області