Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Глеб Мілютін: платники податків Одещини - одні з найактивніших користувачів сервісу «Електронний кабінет платника»

08.11.2017

«Одеська область увійшла до п’ятірки регіонів, де представники бізнесу активно використовують сервіс фіскальної служби Електронний кабінет платника. Платниками податків області протягом січня-жовтня 2017 року через Електронний кабінет  подано понад 22 000 документів, що втричі більше, ніж за аналогічний період минулого року», - повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

На сьогодні в Електронному кабінеті забезпечено реалізацію повного спектру сервісів для фізичних-осіб підприємців та громадян, і майже на 100 % реалізовано сервіси для юридичних осіб – платників податку на додану вартість та платників, які застосовують спрощену систему оподаткування.

 Доступ в режимі он-лайн до інформації з реєстрів ДФС, електронне листування з органами ДФС, подання звітності, сплата податків (для фізичних осіб), надсилання запитів на отримання інформації, заяв на реєстрацію платником окремих податків та отримання витягів з реєстрів - це найпопулярніші сервіси, які замовляються через Електронний кабінет.

 «Електронне спілкування платників податків з органами фіскальної служби – це не тільки сучасно та зручно. Надання послуг та сервісів в режимі он-лайн виключає «людський» фактор та пов’язані з цим корупційні ризики», - зазначає керівник.

Найближчим часом в нагоді фізичним особам стане така послуга як подання Декларації про майновий стан і доходи в електронному вигляді, адже за два місяці (з 1 січня 2018 року) стартує кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2017 року.

До речі, довідку про доходи, яка необхідна для заповнення декларації також можна замовити через Електронний кабінет платника.

«Робота над удосконаленням Електронного кабінету платника та інших сервісів й надалі залишатиметься першочерговим пріоритетом для органів фіскальної служби», - підкреслює Глеб Мілютін.

На регіональному рівні питання створення комфортних та зручних умов для сплати податків є предметом обговорення на щомісячних зустрічах керівництва фіскальної служби області з представниками бізнесу та громадськості, а також засіданнях Громадської ради при Головному управлінні ДФС в Одеській області.

 

 

Головне управління ДФС в Одеській області