Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Глеб Мілютін: фіскальною службою виявлено понад двох тисяч працівників без офіційного працевлаштування

06.11.2017

Про це керівник Головного управління ДФС в Одеській області    повідомив під час апаратної наради в Одеській обласній державній адміністрації.

За його словами, у період з травня по жовтень 2017 року фіскальною службою регіону проведено 255 фактичних перевірок на 392 об’єктах (торгівельні майданчики, будівництво, виробництво, об’єкти відпочинку).

«В ході проведення контрольно-перевірочних заходів встановлено 2084 працівника без офіційного працевлаштування. Під час перевірок оформлено 1291-го працівника», - зазначив Глеб Мілютін.

Також встановлено виплату заробітної плати в «конвертах» на загальну суму 2,1 млн грн, внаслідок чого до бюджету донараховано 1,1 млн грн податків та зборів.

Окрему увагу очільник фіскальної служби регіону приділив заходам з офіційного працевлаштування та сплаті податків підприємствами будівельної галузі.

«Фахівцями Головного управління ДФС в Одеській області перевірено 18 будівельних майданчиків, які належать 8 будівельним кампаніям. В ході перевірок встановлено 582 особи, які не працевлаштовані, 182 з них роботодавцями вже оформлені», - повідомив Глеб Мілютін.

«Масово-роз’яснювальна робота з роботодавцями, а також жорстка і послідовна позиція контролюючих органів щодо притягнення до відповідальності тих осіб, які не хочуть оформлювати працівників офіційно, - це ті складові, завдяки яким можливо легалізувати зайнятість. І ця робота має проводитися показово. Тоді буде результат», - вважає Глеб Мілютін.

«Завдяки, але не виключно, заходам, спрямованим на легалізацію зайнятості населення, до місцевих бюджетів за січень-жовтень 2017 року надійшло 4,7 млрд грн податку на доходи фізичних осіб. Це на 1,4 млрд грн, або на 43 % більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року», - підкреслює керівник.

 

Головне управління ДФС в Одеській області