Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Глеб Мілютін: у поточному році власну справу започаткували майже 18 000 нових фізичних осіб-підприємців Одещини

12.10.2017

«Максимальна підтримка майбутніх підприємців, створення комфортних умов ведення бізнесу та сплати податків – це ті складові, які сьогодні сприяють активізації підприємницької активності в Одеському регіоні», - зазначає начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

За його словами, з загальної кількості фізичних осіб-підприємців, які подали заяву про зупинення своєї діяльності у 2017 році, майже 70 % (14 тис осіб) підприємницької діяльності протягом останніх років не здійснювали.

Натомість, за січень-вересень 2017 року свій бізнес зареєстрували майже 18 тис нових підприємців, які успішно здійснюють діяльність, створюють нові робочі місця та наповнюють бюджети всіх рівнів.

Загалом, в Одеській області на спрощеній та загальній системах оподаткування на сьогодні перебувають та здійснюють діяльність 125 000 фізичних осіб – підприємців.

З них, платниками єдиного податку, станом на 01.10.2017 року, є майже 81 000 фізичних осіб-підприємців. У порівнянні з початком року, кількість платників єдиного податку збільшилася на 12 000.

Найпопулярнішою серед суб’єктів господарювання залишається друга група єдиного податку – її застосовує кожен другий підприємець. Третю групу єдиного податку обрали 22 000 суб’єктів господарювання, а першу – 17 879 підприємців.

Керівник фіскальної служби Одеської області також повідомив, що з початку року спостерігається зростання як чисельності підприємців, так і надходжень єдиного податку.

Так, за січень-вересень 2017 року фізичними особами-підприємцями до місцевих бюджетів направлено 686 млн грн єдиного податку. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 256 млн грн, або на 60 %.

 

Головне управління ДФС в Одеській області