Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Глеб Мілютін: надходження податку на доходи фізичних осіб зросли на 1,6 млрд грн

09.10.2017

«У січні-вересні 2017 року до бюджетів всіх рівнів направлено 5,7 млрд грн податку на доходи фізичних осіб. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 1,6 млрд грн, або на 40 %», - зазначає начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

За його словами до місцевих бюджетів Одещини платники податків направили 4,2 млрд грн, а державний бюджет отримав 1,5 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.

«Додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів – це ті кошти, за рахунок яких місцеві громади вже сьогодні мають можливість збільшувати видатки на соціальну сферу, на належному рівні фінансувати заклади освіти, охорони здоров’я та власні інфраструктурні проекти», - підкреслює Глеб Мілютін. 

Очільник фіскальної служби Одещини також зазначає, що приріст надходжень податку на доходи фізичних осіб – це результат заходів фіскальної служби з детінізації та протидії порушенням законодавства при виплаті заробітної плати.

Разом з тим, все більше роботодавців відмовляються від використання найманої праці без офіційного оформлення, виплати заробітної плати в «конвертах», сумлінно сплачують податки та збори до бюджету. Та й наймані працівники, розуміючи, що сплачені податки сьогодні – це впевненість та захист в майбутньому, все частіше вимагають від власників бізнесу легального працевлаштування та оподаткування реальної заробітної плати.

 

Головне управління ДФС в Одеській області