Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Глеб Мілютін: Підприємці Одеського регіону поповнили бюджети місцевих громад майже на 7,5 млрд грн

05.10.2017

За 9 місяців 2017 року до місцевих бюджетів Одеської області платники податків направили 7 мільярдів 483 мільйони гривень, що на 30% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

«Рівень надходжень збільшився на 1,7 млрд грн і це означає, що громади Одеського регіону отримали додаткові кошти на те, що робить життя комфортнішим, тобто на реалізацію важливих програм та розвиток інфраструктури», – прокоментував начальник Головного управління ДФС в Одеській області.

Окремо очільник фіскальної служби Одеської області зазначив, що надходження до бюджетів податку на доходи фізичних осіб склали 4,2 млрд грн. Цей показник на 42% більше ніж торік. Таке зростання відбулось завдяки поступовій детінізації ринку праці та збільшення фондів заробітних плат.

Також, значний внесок до місцевих бюджетів у розмірі 1,6 млрд грн зробили власники і орендарі  рухомого та нерухомого майна.

Крім цього, підприємці Одещини, які працюють на спрощеній системі оподаткування, сплатили понад 1 млрд грн, що на 41% більше ніж за 9 місяців 2016 року.

«Таких позитивних результатів вдалось досягти завдяки плідній співпраці з  бізнес-спільнотою та органами місцевого самоврядування. Ми і надалі плануємо залучати до наповнення місцевих бюджетів усі зацікавлені сторони, що сприятиме соціально-економічному розвитку громад», - підкреслив начальник ГУ ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

 

Головне управління ДФС в Одеській області