Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Глеб Мілютін: надходження до бюджетів всіх рівнів перевищили минулорічні майже на 3 млрд грн

03.10.2017

«У січні-вересні поточного року платники податків Одещини направили до бюджетів всіх рівнів майже 13 млрд грн податків, що на 2,9 млрд грн, або на 30% перевищує надходження за аналогічний період 2016 року», - повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

За його словами до загального фонду Державного бюджету платники податків направили 5,4 млрд грн, що на 1,2 млрд грн, або на 30 % вище за показник аналогічного періоду минулого року.

Половину надходжень до Державного бюджету забезпечено за рахунок податку на додану вартість - 2,6 млрд грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 643 млн грн, або на 34%.

«Завдяки посиленню роз’яснювальної роботи та упередженню виплат заробітних плат в «конвертах», майже на півмільярда гривень зросли надходження податку на доходи фізичних осіб. З початку року роботодавці до Державного бюджету сплатили майже 1,5 млрд грн цього податку, або 30 % від загальної суми надходжень до Державного бюджету», - підкреслює Глеб Мілютін.

Позитивна динаміка збільшення надходжень спостерігається й з податку на прибуток. За 9 місяців 2017 року до бюджету направлено 676 млн грн, що на 76 млн грн більше ніж за січень-вересень минулого року.

Керівник Головного управління ДФС в Одеській області дякує платникам податків регіону за сумлінну сплату податкових зобов’язань до бюджету.

Глеб Мілютін також зазначає, що своєчасне та якісне обслуговування платників податків, створення комфортних умов для ведення бізнесу та сплати податків й надалі залишатимуться пріоритетними напрямами роботи фіскальної служби регіону.

 

Головне управління ДФС в Одеській області