Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Послугами Мобільного центру обслуговування платників скористалися підприємці м.Роздільна

14.09.2017

Платники податків, які працюють на одному з ринків міста отримали 52 адміністративні послуги.

Відвідувачі Мобільного центру подали заяви на отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків, реєстрацію книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, отримання відомостей з Державного Реєстру, реєстрацію платниками єдиного податку тощо.

Підприємцям надано 24 усні консультації з актуальних питань застосування податкового законодавства.

Відвідувачі Мобільного центру також отримали брошури та листівки щодо функціонування мобільного додатку Legal Work, сервісів ДФС України, переліку послуг, з яких приймаються документи у Мобільному центрі обслуговування та застосування спрощеної системи оподаткування.

Нагадуємо, що Мобільний центр обслуговування платників забезпечує приймання заяв для надання адміністративних послуг, прийом та реєстрацію вхідної кореспонденції, прийом податкової звітності тощо.

Головне управління ДФС в Одеській області запрошує платників податків скористатися послугами Мобільного центру, який працює за графіком.

Графік роботи у вересні поточного року, розміщено на субсайті територіальних органів ДФС в Одеській області в розділі «Анонси».

 

 

Головне управління ДФС в Одеській області