Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

У липні-серпні поточного року Мобільний центр обслуговування платників фіскальної служби здійснив 39 виїздів

13.09.2017

З них, 17 у липні та 22 у серпні 2017 року.

«Можливість отримання адміністративних послуг у зручний для платників податків спосіб – одне з основних завдань, поставлених перед фіскальною службою Одеської області. З липня поточного року розпочав роботу Мобільний центр обслуговування, який надає послуги фіскальної служби у віддалених населених пунктах, а також ринках міста Одеси та області», - зазначає начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

В Мобільному центрі платники податків, не відвідуючи податкову інспекцію,  можуть отримати кваліфіковану податкову консультацію, подати заяву на отримання адміністративних послуг фіскальної служби, податкову звітність, ознайомитися з сервісами ДФС та останніми новинами податкового законодавства.

За перші два місяці, послугами Мобільного центру вже скористалися платники податків Арцизького, Біляївського, Подільського, Роздільнянського, Ширяївського, Лиманського, Овідіопольського районів, міст Южного, Чорноморська, Березівки.

Крім того, Мобільний центр відвідав 4 ринки міста Одеси.

«Наближення сервісів фіскальної служби до платників податків та підвищення   якості надання адміністративних послуг, й надалі залишатиметься предметом нашої уваги, адже сумлінно сплачуючи податки, представники бізнесу мають отримати необхідну їм послугу, оперативно та комфортно», - підкреслює Глеб Мілютін.

Головне управління ДФС в Одеській області запрошує платників податків скористатися послугами Мобільного центру, який працює за графіком.

Графік роботи у вересні поточного року, розміщено на субсайті територіальних органів ДФС в Одеській області в розділі «Анонси».

 

Головне управління ДФС в Одеській області