Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

З початку року слідчі фіскальної служби Одеської області повернули до бюджету 49 млн грн

12.09.2017

Протягом січня-серпня 2017 року слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління ДФС в Одеській області прийнято до провадження 126 кримінальних впроваджень.

Загалом, у провадженні слідчого управління фінансових розслідувань перебувало 191 кримінальне провадження.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались слідчими впродовж січня-серпня поточного року, закінчено 80 кримінальних проваджень, з яких 12 скеровано до суду з обвинувальним актом.

Крім того, 24 провадження направлено до суду з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності, з яких 16 у зв’язку з відшкодуванням завданих державі збитків на суму майже 46 млн грн.

Загалом, завдяки роботі слідчих встановлено збитків у закінчених кримінальних провадженнях у сумі 58 млн грн., з яких 49 млн грн відшкодовано до бюджету.

З метою забезпечення відшкодування збитків накладено арешт на майно у всіх кримінальних провадженнях на суму майже 37 млн грн.

 

 Головне управління ДФС в Одеській області