Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Глеб Мілютін: за 8 місяців поточного року надходження до місцевих бюджетів зросли на 1,5 млрд грн

11.09.2017

«У січні-серпні 2017 року до бюджетів місцевих громад направлено 6,6 млрд грн податків. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на третину, або на 1,5 млрд грн», - повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Із загальної суми надходжень, більше половини надійшло у вигляді податку на доходи фізичних осіб - майже 3,7 млрд грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження податку зросли на 42 %, або на 1,1 млрд грн.

Суттєво збільшилися й надходження по платі за землю.

За 8 місяців 2017 року землекористувачами сплачено 1,3 млрд грн плати за землю, що на 200 млн грн або майже на 20 % більше, ніж у січні-серпні минулого року.

Спрощенці Одещини направили до місцевого бюджету 951 млн грн єдиного податку, що на 285 млн грн, або 43 % більше, ніж за січень-серпень 2016 року.

«Позитивна динаміка надходжень до бюджету досягнута завдяки сумлінному ставленню платників податків до сплати податкових зобов’язань та злагодженій роботі фіскальної служби Одещини з органами місцевого самоврядування», - підкреслив Глеб Мілютін.

Так, спільно з органами влади на місцях вживаються заходи направлені на   дотримання виплат заробітних плат на рівні не нижче мінімального, викорінення «тіньової» заробітної плати та залучення до оподаткування об’єктів нерухомого майна.

Результат такої взаємодії – постійне збільшення податкових надходжень до місцевих бюджетів, кошти яких направляються на розвиток інфраструктури та фінансування соціальних потреб адміністративно-територіальних одиниць.  

 

Головне управління ДФС в Одеській області