Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Відбулося засідання Громадської ради при Головному управлінні ДФС в Одеській області

07.09.2017

У засіданні взяли участь начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін та начальник Одеської митниці ДФС Олександр Власов.

«Приємно відзначити, що Громадська рада почала конструктивно працювати. Зі свого боку хочу вас запевнити, що фіскальна служба всіляко сприятиме роботі Громадської ради при Головному управлінні ДФС в Одеській області. Сподіваюсь, що ваша робота, як консультативно-дорадчого органу, буде направлена на удосконалення роботи фіскальної служби та розвиток Одеського регіону», - зазначив Глеб Мілютін відкриваючи засідання.

Глеб Мілютін запропонував членам Громадської ради ширше представляти інтереси громадськості під час зустрічей керівництва Головного управління ДФС в Одеській області та Одеської митниці ДФС, які організовуються щомісяця та стали вже традиційними.

«Від кожного з вас, та членів ваших організацій, ми чекаємо на інформацію про проблеми, пропозицій та побажання від бізнесу. На всі такі звернення ми реагуємо оперативно», - підкреслив керівник фіскальної служби області.

У свою чергу начальник Олександр Власов нагадав присутнім про першу зустріч на посаді начальника Одеської митниці з представниками бізнесу та громадськості.

«Тоді було порушено 3 основних проблемних питання, які потребували нагального вирішення: митне оформлення автотранспортних засобів громадянами, здійснення фітосанітарного контролю при митному оформленні фруктів та овочів та велика кількість оглядів та переоглядів за ініціативою правоохоронців», - зазначив очільник митниці.

За його словами, завдяки ефективній комунікації спільними зусиллями їх частково вирішено.

«Автохаб», де всі процедури будуть здійснюватися прозоро, швидко та зручно, вже стартує 8 вересня. Саме в цей день з Одеського порту виїдуть перші власники автомобілів на номерах державної реєстрації регіону проживання», - повідомив Олександр Власов.

Він також розповів, що Голова Одеської ОДА направив до Кабміну проект постанови щодо спрощення фітосанітарного контролю, який буде чітко регламентувати участь правоохоронних органів в частині ініціювання митних оглядів та переоглядів.

Для оперативного вирішення проблемних питань, які виникають при здійсненні митних формальностей, Олександр Власов запропонував створити на базі Митного комітету Громадської ради при ГУ ДФС в Одеській області спільну робочу групу під головуванням заступника начальника митниці Володимира Передерія.

Під час другого засідання, представниками громадськості розглянуті проекти звернень Громадської ради при Головному управлінні ДФС в Одеській області щодо втручання правоохоронних органів у митне оформлення товарів, підвищення ефективності функціонування принципу «Єдиного вікна» та виконання судових рішень про оскарження корегування митної вартості.

 

Головне управління ДФС в Одеській області