Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Глеб Мілютін: за січень-серпень 2017 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 11,4 млрд грн податків

06.09.2017

«У січні-серпні поточного року платниками податків Одещини до Зведеного бюджету направлено 11,4 млрд грн податків. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на третину або на 2,6 млрд грн», - повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Надходження до загального фонду Державного бюджету склали 4,7 млрд грн, що на 1 млрд грн, або на 30 % вище за показник аналогічного періоду минулого року.

П’яту частину від загальних надходжень до Зведеного бюджету складає податок на додану вартість - 2,2 млрд грн. Це на 551 млн грн, або на 34% перевищує надходження за січень-серпень 2016 року.

«Позитивна динаміка збільшення надходження податку на додану вартість більш як на півмільярда гривень – це результат роботи фіскальної служби з протидії схемам ухилення від оподаткування. Також, цьому сприяє система електронного управління ризиками при адмініструванні податку на додану вартість, яка в повноцінному режимі запрацювала з 1 липня 2017 року», - зазначає Глеб Мілютін.

Реагуючи на зловживання недобросовісних платників, система унеможливлює формування фіктивного податкового кредиту з податку на додану вартість.

За даними ДФС України, за період з липня по вересень поточного року, відсоток зупинених для реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування становить лише 0,5 % до загальної кількості податкових накладних/розрахунків коригування, що реєструвалися.

Водночас, враховуючи наявність практичних питань, з якими стикаються платники ПДВ під час реєстрації податкових накладних, фіскальна служба вживає заходів щодо їх оперативного вирішення.

Так, Головним управлінням ДФС в Одеській області ініційовано проведення щотижневих (щочетверга) зустрічей з платниками податку на додану вартість, а на суб-сайті територіальних органів ДФС в Одеській області запроваджено електронну форму для подання питань, пропозицій та зауважень, пов'язаних із функціонуванням електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ.

 

Головне управління ДФС в Одеській області