Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Глеб Мілютін: Фіскальна служба Одещини надала понад 129 тисяч адміністративних послуг платникам податків

11.08.2017

«У січні-липні 2017 року фіскальна служба Одещини надала понад 129 тисяч адміністративних послуг платникам податків. Це на 74% перевищує показник аналогічного періоду минулого року», -  інформує начальник Головного управління ДФС в Одеській області  Глеб Мілютін.

За словами керівника, найбільшим попитом користуються послуги щодо видачі облікової картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків (понад  41 тис. осіб), надання витягу з реєстру платників єдиного податку (майже 23 тис. осіб),  реєстрації книг обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку (майже 17 тис. осіб).

Фіскальна служба Одещини забезпечує надання послуг у 22 стаціонарних Центрах обслуговування платників, на допомогу яким у липні 2017 року додано Мобільний центр із надання адміністративних послуг ДФС.

Для зручності платників, Центри обслуговування працюють і по суботах,  з 9 до 13 години.

 «Пріоритетом для нас є подальше спрощення доступу жителів Одещини до всього спектру адміністративних послуг, що належать до компетенції органів Державної фіскальної служби», -   зазначає Глеб Мілютін.

Так, для отримання ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами представникам бізнесу не обов’язково щоразу вирушати до м.Одеса.  Можливість отримання цієї послуги за місцем реєстрації реалізована в усіх Центрах обслуговування. 

Окрім допомоги в отриманні адміністративних послуг, в кожному Центрі фахівці фіскальної служби нададуть консультації, інформацію про реквізити рахунків для зарахування коштів до бюджету.

Також в усіх Центрах обслуговування платників податків можна скористатися спеціально облаштованим для роботи в «Електронному кабінеті платника» робочим місцем.

Інформаційні картки адміністративних послуг, які надаються органами ДФС в Одеській області, форми та бланки заяв, необхідні для отримання послуг, зразки їх заповнення розміщені на інформаційних стендах в Центрах обслуговування платників та на суб-сайті Головного управління ДФС в Одеській області (http://od.sfs.gov.ua) у розділі «Діяльність», підрозділі «Адміністративні послуги».


Головне управління ДФС в Одеській області