Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Глеб Мілютін: Понад 1 млрд грн. перерахували до місцевих бюджетів Одещини власники та орендарі земель

08.08.2017

У січні-липні 2017 року власники та орендарі земель перерахували до місцевих бюджетів Одещини 1 млрд 68 млн грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року додатково мобілізовано  170 млн грн плати за землю.

«Таких результатів вдалося досягти за рахунок підвищення нормативно-грошової оцінки земель, залучення до оподаткування нових власників землі та землекористувачів, укладанню додаткових угод до діючих договорів оренди», - розповів начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін. 

Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які сплатили 939,7 млн грн земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності. Це на 20% перевищує фактичні надходження за 7 місяців минулого року.

Найбільші суми сплачені до місцевих бюджетів м. Одеси – 329,7 млн грн, або 35 % від загальної суми надходжень, м. Чорноморська - 68,0 млн грн, Овідіопольського району - 66,3 млн грн, м. Южного – 54,1 млн грн, Ізмаїльського району – 38,6 млн грн, Лиманського району – 37,2 млн грн.

Фізичні особи перерахували до місцевих бюджетів 129,2 млн грн плати за землю, або на 14% більше, ніж у січні-липні минулого року.

Начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін також відмітив, що збільшення надходжень досягнуто завдяки тісній взаємодії райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування Одещини з територіальними підрозділами фіскальної служби у питаннях наповнення місцевих бюджетів.

Головне управління ДФС в Одеській області