Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Глеб Мілютін: Вже четвертий рік поспіль мешканці Одеської області сплачують податок на нерухомість. І роблять це сумлінно

03.08.2017

Як зазначив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін, цьогоріч фіскальна служба прогнозує сплату податку на нерухомість жителями Одещини у розмірі 20 млн.грн. Це на 3,5 млн.грн. більше, аніж у 2016 році.

За оперативними даними, станом на 1 серпня 2017 року,  платниками вже сплачено 11,5 млн.грн. податку на нерухоме майно.

«Вже четвертий рік поспіль мешканці Одеської області сплачують податок на нерухомість. І роблять це сумлінно. Левова частка нарахувань по податку складається у розмірі від 20 до 100 гривень», - відмітив керівник. 

Всього у 2017 році органи фіскальної служби ГУ ДФС в Одеській області направили власникам житлової нерухомості – фізичним особам близько 70 тисяч податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Що стосується фізичних осіб, які володіють VIP-житлом (квартири понад 300 кв.м., будинки понад 500 кв.м.), то у 2017 році вони уперше сплачують податок у розмірі 25 тис.грн.

В цілому по Одеській області налічується 450 таких платників.

Загальна сума, яка надійде до місцевих бюджетів від цієї категорії платників, становить понад 10,7 млн.грн.

У тому числі, у м.Одеса зареєстровано 205 власників великих квартир і будинків,  сплачений ними податок на нерухомість поповнить місцеву казну на загальну суму понад 4,9 млн.грн.

 

 

Головне управління ДФС в Одеській області