Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Протягом першого півріччя місцеві бюджети Одещини поповнилися на 4,7 млрд.грн.

17.07.2017

«Це суттєво, майже на третину, перевищує показники  надходження до місцевих бюджетів  аналогічного періоду минулого року», - зазначив начальник ГУ ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Як і раніше, левову частку надходжень до місцевих бюджетів складає  податок на доходи фізичних осіб. За  січень-червень 2017 року його сплачено майже 2,7 млрд.грн., що на 786 млн.грн., або на 42 % більше, ніж за  січень-червень минулого року.

За 6 місяців поточного року спрощенці Одещини направили до місцевого бюджету 645 млн.грн. єдиного податку, що на 203 млн.грн, або 46 % більше, ніж  за 1 півріччя 2016 року.

Надходження плати за землю склали 878 млн.грн., акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів 220 млн.грн, а податку на нерухоме майно надійшло 107 млн.грн.

«Загалом, фіскальна служба Одещини зацікавлена у дієвій  співпраці із органами місцевого самоврядування. Основними завданнями у нас залишаються дотримання виплат заробітних плат на рівні не нижче мінімального, викоренення «тіньової» заробітної плати та залучення до оподаткування об’єктів нерухомого майна. І як результат, ми маємо збільшення надходжень до бюджетів. Це, у свою чергу,  надає можливість територіальним громадам Одещини вирішувати свої потреби та розвивати інфраструктуру», - акцентував  Глеб Мілютін.  


                                              

Головне управління ДФС в Одеській області