Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Олександр Власов: «Брудна інформаційна кампанія щодо дискредитації керівництва Одеської митниці ДФС – це реакція на заходи по детінізації»

14.07.2017

Так сказав начальник Одеської митниці ДФС Олександр Власов під час своєї прес-конференції.

Він також повідомив, що Одеською митницею ДФС протягом січня-червня 2017 року забезпечено перерахування до держбюджету понад 10 млрд 640 млн грн. митних платежів.

Це на 4 мільярди 600 млн.грн. або майже вдвічі більше ніж за 6 місяців 2016 року.

При цьому в рамках «митного експерименту» на будівництво доріг Одеської області за І півріччя 2017 року перераховано 1 млрд 530 млн грн. Тоді, як у 2016 році перерахування склали всього 368,5 млн грн., а в 2015 році через невиконання індикативних показників перерахувань не було взагалі.

Наразі на базі Одеської митниці активно реалізується пілотний проект щодо створення автомобільного ХАБу, аналогів якого в Україні немає. Проект здійснюється під патронатом в.о. Голови ДФС Мирослава Продана та Голови Одеської ОДА Максима Степанова.

За словами Олександра Власова, автомобільний ХАБ – це можливість максимум за 2 доби виїхати з території порту на розмитненому автомобілі з номерами державної реєстрації будь-якого регіону України.

Таке спрощення стане можливим завдяки електронній черзі та злагодженим діям 8-ми різних служб. Це також мінімізує корупційні ризики та суттєво прискорить митні формальності.

Очільник митниці зазначив, що головним завданням керівництва митниці є максимальна детінізація шляхом створення таких умов, коли «білому» бізнесу буде працювати економічно вигідно, а тіньовому – неможливо.

«Всього за 2 місяці ми вивели із «тіні» такі товари, як «іграшки», «тканини», «сумки» та «взуття».

Зокрема, «іграшки» вперше в історії митниці увійшли до основних бюджетоформуючих товарів!

У червні по відношенню до травня їх обсяги зросли втричі та склали майже 1 475 тонн, а стягнуті до держбюджету митні платежі виросли вдвічі.

Аналогічна ситуація із взуттям та тканиною.

Сума перерахувань до держбюджету дорівнює відповідно 102 млн.грн. та понад 50 млн.грн.», - повідомив начальник Одеської митниці ДФС.

Цілком очевидно, що це не подобається тим, хто роками розмитнював іграшки як пластилін, а взуття – як устілки та підошви.

Заходи керівництва митниці по детінізації митних формальностей викликають супротив фіктивних фірм та, так званих, митних майданчиків, які роками працювали в Одеській митниці.

Тих, хто обкрадав державний бюджет, хто вивозив у внутрішні митниці вантажі, щоб оформлювати їх під виглядом інших товарів, занижуючи вагу, кількість та вартість. 

«Працювати по-білому вони не хотіли, а домовитися з керівництвом митниці не змогли. Саме тому розпочали брудну інформаційну кампанію, яка спрямована на дискредитацію керівництва митниці.

Сьогодні я офіційно заявляю, що прийняв рішення направити позов до суду про захист честі та гідності.

Я доведу публічно, що всі звинувачення на мою адресу та відносно Антона Борисенка не відповідають дійсності», - запевнив Олександр Власов та закликав журналістів слідкувати за судовим процесом.

 
  Головне управління ДФС в Одеській області