Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

За півроку Зведений бюджет отримав понад 8 млрд.грн. податків

11.07.2017

Як зазначив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін, це на 1,8 млрд.грн., або на 29% перевищує надходження за аналогічний період 2016 року.

З початку року надходження до загального фонду Державного бюджету становили 3,4 млрд.грн., що на 707 млн.грн., або на 26,4% вище за показник аналогічного періоду минулого року.

Cуттєвим джерелом наповнення бюджету є податок на додану вартість, якого сплачено 1,5 млрд.грн. Це на 362 млн.грн, або на 31%  перевищує надходження за аналогічний період 2016 року.

«Слід відмітити, що значне збільшення надходжень  зазначеного податку  пов’язано безпосередньо за рахунок комплексу заходів, яких вживає ГУ ДФС в Одеській області  з метою недопущення використання схем мінімізації, що є складовою адміністрування ПДВ», - зауважив Глеб Мілютін.

Значно зросли надходження податку на доходи фізичних осіб, якого надійшло понад 921 млн.грн. проти сплачених у 1 півріччі 2016 року 675 млн.грн.

Також, протягом першого півріччя 2017 року до державної казни сплачено 484 млн.грн. податку на прибуток, майже 270 млн.грн. військового збору та 69 млн.грн акцизного податку.

«Позитивна динаміка надходжень до бюджету досягнута завдяки злагодженій роботі органів фіскальної служби Одещини та сумлінному ставленню платників податків до сплати податкових зобов’язань», –   підкреслив керівник ГУ ДФС в Одеській області.    

 

Головне управління ДФС в Одеській області