Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Представники фіскальної служби Одещини взяли участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України

07.07.2017

Начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін, начальник Одеської митниці ДФС Олександр Власов, перший заступник начальника ГУ ДФС в Одеській області Юрій Піпко взяли участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Засідання відбулося за участі членів Комітету, керівництва Одеської обласної державної адміністрації, Одеської міської ради та керівників правоохоронних органів м. Одеси та Одеської області.

Під час засідання розглянуті питання щодо стану правопорядку на території Одеської області, виконання правоохоронними органами, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Одеської області вимог Конституції та законів України, проблеми та шляхи їх усунення.

Про основні проблемні питання, які мають місце у правоохоронній складовій органів фіскальної служби, проінформував перший заступник начальника Головного управління ДФС в Одеській області Юрій Піпко.

За його словами, розділом 18 Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату» податкову міліцію ліквідовано.

Сьогодні діяльність податкової міліції регламентується Законом України «Про оперативно-розшукову діяльність», Кримінально-процесуальним Кодексом, що значно ускладнює її роботу.

Не дивлячись на це, підрозділами податкової міліції в Одеській області за перше півріччя 2017 року по закінченим кримінальним провадженням під процесуальним керівництвом прокуратури Одеської області відшкодовано збитків на суму 44 млн.грн.

При цьому, витрати на заробітну плату співробітників податкової міліції Одеської області за січень-червень 2017 року склали 7,7 млн.грн.

Керівництво фіскальної служби в Одеській області наголосило на необхідності врегулювати діяльність податкової міліції на законодавчому рівні.

 

 Головне управління ДФС в Одеській області