Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Олександр Власов: «Ми створюємо сприятливі умови для розмитнення вантажів безпосередньо в Одеській митниці»

07.07.2017

Так сказав начальник Одеської митниці ДФС Олександр Власов на зустрічі з провідними імпортерами фруктів та овочів.

Зустріч проходила під головуванням Голови Одеської ОДА Максима Степанова за участі керівників регіональних правоохоронних та контролюючих органів, а також начальника Головного управління ДФС в Одеській області Мілютіна Г.В. та начальника Одеської митниці ДФС Власова О.С.

За 6 місяців поточного року Одеською митницею ДФС забезпечено перерахування до Держбюджету 10 млрд. 650 млн. грн.

При цьому, за рахунок перевиконання індикативу в рамках «митного експерименту» понад 1,5 млрд. грн. перераховано на будівництво доріг Одеської області.

Незважаючи на суттєве збільшення понадпланових надходжень у цілому, наразі тільки 30% підприємців, які імпортують в Україну овочі та фрукти, розмитнюються в Одеському регіоні.

Керівництвом митниці вживаються заходи у напрямку створення сприятливих умов для митного оформлення вантажів безпосередньо в Одеській митниці ДФС.

«Очікувані додаткові щомісячні надходження митних платежів до Держбюджету складатимуть близько 100 млн. грн., тобто це щомісячно ще 50 млн. грн. на ремонт доріг в області», - зазначив очільник митниці.

 

Головне управління ДФС в Одеській області