Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Понад 600 роботодавців Одещини підвищили рівень заробітних плат своїм працівникам

19.06.2017

Це результат індивідуальної роз’яснювальної роботи, проведеної у січні-травні 2017 року працівниками фіскальної служби Одеської області, на предмет дотримання суб’єктами господарювання податкового законодавства.

«За нашою статистикою, аргументи фіскальної служби взяли до уваги щонайменше дев‘ять із десяти запрошених до розмови, - інформує в.о. начальника ГУ ДФС в Одеській області Глеб Мілютін. - Завдяки тому, що їх вдалося переконати, бюджети додатково отримали майже 1 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб та 1,2 млн.грн. єдиного внеску».

Також, завдяки співбесідам з керівниками підприємств, проведеним територіальними органами ДФС спільно із місцевими органами влади Одещини, рівень заробітної плати підвищили 398 податкових агентів. Внаслідок цих заходів до бюджету перераховано додатково 700 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та майже 900 тис. грн. єдиного внеску.

Що ж стосується суб‘єктів, яких цьогоріч  перевіряли з питань виплат заробітних плат та інших доходів фізичним особам, то порушення податкового законодавства виявилися більш як у половини (55%).

 За результатами перевірочних заходів до бюджету донараховано 4,1 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб, понад 0,3 тис. грн. єдиного внеску та понад 0,3 тис. грн. військового збору.

«Усім громадянам слід пам‘ятати, що виплата заробітної плати у розмірі нижче за 3200 гривень, позбавляє найманих працівників конституційного права на соціальний захист та пенсійне забезпечення, адже при нарахуванні пенсійних виплат враховується страховий стаж та офіційна заробітна плата», - підкреслює керівник  фіскальної служби Одещини.

 

Прес-служба Головного управління ДФС в Одеській області