Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Глеб Мілютін: якість обслуговування платників податків – ключовий показник нашої роботи

13.06.2017

За словами керівника Головного управління ДФС в Одеській області Глеба Мілютіна, надання платникам податків якісних адміністративних послуг – це основне завдання державних податкових інспекцій на місцях.

«Кожен суб’єкт господарювання, який відвідує Центри обслуговування платників при податкових інспекціях, має отримувати весь комплекс консультаційних та інформаційних послуг. Саме такого підходу я вимагаю від підлеглих», - зазначає Глеб Мілютін.

В Одеській області функціонують 22 Центри обслуговування платників. Протягом січня-травня 2017 року їх послугами скористалися 854 000 суб’єктів господарювання, що на третину більше, ніж у січні-травні минулого року.

Нагадуємо, що з інформацією про місцезнаходження Центрів, графіками їх роботи, контактними телефонами, переліком адміністративних послуг та зразками документів для їх отримання можна ознайомитися в окремому банері «Центри обслуговування» на субсайті територіальних органів ДФС в Одеській області.

Також, працює «гаряча лінія» з питань роботи Центрів обслуговування платників в Одеській області (телефон (0482) 300-264).

 

Прес-служба

Головного управління ДФС в Одеській області