Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Одеські митники виявили майже мільйон підроблених акцизних марок

12.06.2017

Це сталося у зоні діяльності митного поста «Чорноморський» під час здійснення спільного прикордонно-митного контролю вантажівки з причепом, яка прибула поромом з Туреччини для подальшого транзиту до Білорусі.

Водій, громадянин Туреччини, надав до митниці документи, згідно яких у вантажному автомобілі переміщувалося трикотажне полотно машинного в’язання, трикотажний шнур, органічний фарбник для меблевої тканини, шкарпетки тощо.

Проте під час сканування митники помітили на моніторі сторонні предмети під обшивкою кабіни, під матрацом верхнього спального місця та в інструментальному ящику, який знаходився збоку кабіни водія.

Як з’ясувалося у ході ретельного огляду вантажівки, пильне «око» скануючої установки «Rapiscan» допомогло знайти предмети, зовні схожі на марки акцизного податку для тютюнових виробів Республіки Молдова загальною кількістю 932 950 штук.

При цьому, зазначені предмети переміщувалися з приховуванням від митного контролю та з використанням спеціально виготовлених сховищ.

Їх виявлення стало можливим тільки після часткового демонтажу пластикових елементів панелі, вивантаження частини предметів, що знаходилися в інструментальному ящику, та ретельного обстеження верхнього спального місця водія.

За фактом складено протокол про порушення митних правил, а предмети, схожі на марки акцизного податку для тютюнових виробів Республіки Молдова, та вантажівка вилучені.

Отже, «знахідка» митників стала на заваді спробі виготовлення сумнівної якості понад 932 тисячі пачок контрафактних тютюнових виробів.

 

Прес-служба Головного управління ДФС в Одеській області