Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Глеб Мілютін: з початку року до Зведеного бюджету надійшло 6,8 млрд.грн. податків

07.06.2017

За словами в.о. начальника Головного управління ДФС в Одеській області Глеба Мілютіна, це на 1,5 млрд.грн. або на 30 % більше, ніж у січні-травні минулого року.

«Збільшення надходжень до бюджетів всіх рівнів досягнуто завдяки підвищенню якості надання платникам податків адміністративних послуг та заходам з детінізації економіки. Це ключові аспекти в роботі фіскальної служби Одеської області», - підкреслює Глеб Мілютін.

До загального фонду Державного бюджету надійшло 2,9 млрд.грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися майже на 600 млн.грн.

Значну увагу в фіскальній службі області приділяють питанням адміністрування податку на додану вартість, який займає найбільшу питому вагу у структурі надходжень Державного бюджету.

За січень-травень поточного року до бюджету мобілізовано 1,3 млрд.грн. податку на додану вартість, що на 306 млн.грн. більше ніж у січні-травні минулого року.

Також, з початку року зберігається позитивна динаміка збільшення надходжень з податку на прибуток, податку на доходи фізичних осіб та військового збору.

Керівництво Головного управління ДФС в Одеській області дякує представникам бізнесу регіону за сумлінну сплату податків до бюджетів всіх рівнів.

  Прес-служба Головного управління ДФС в Одеській області