Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Глеб Мілютін про мінімальну заробітну плату у 3200 гривень: «Є закон і його треба виконувати»

28.04.2017

На цьому керівник фіскальної служби Одещини наголосив під час зустрічі з представниками бізнесу та громадськості.

За його словами, підтримуючи ініціативу голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова, фіскальні органи  протягом чотирьох місяців поспіль не вдавалися до перевірочних заходів відносно тих працедавців, які виплачували заробітну плату нижче мінімальної.

Натомість, ГУ ДФС в Одеській області спільно з Головним управлінням Держпраці в Одеській області, Головним управлінням Пенсійного фонду України в Одеській області та Одеським обласним центром занятості проведено широкомасштабну роз’яснювальну роботу з питань  працевлаштування працівників та виплати їм зарплати на рівні не нижче мінімальної (з 1 січня 2017 – 3200 гривень).

Глеб Мілютін зазначив, що вже у травні відбудеться активізація роботи з виявлення суб’єктів господарювання, які не виявляють бажання дотримуватись вимог законодавства в частині мінімальної заробітної плати, не оформлюють найманих працівників чи виплачують заробітну плату в «конвертах».

Разом з тим, керівник повідомив, що надходження податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів Одещини зростають.

Так, за січень-березень 2017 року до бюджетів територіальних громад направлено 1,2 млрд.грн. податку на доходи фізичних осіб, це на 360 млн.грн. більше, аніж у першому кварталі минулого року.

Прес-служба Головного управління ДФС в Одеській області