Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Представники фіскальної служби взяли участь в обговорені питань розвитку місцевих фінансів в умовах децентралізаційних змін

30.03.2017

Дискусія у формі засідання «круглого столу» пройшла на базі Одеського національного економічного університету.

В ході проведення заходу розглянуто практичні аспекти децентралізації місцевих бюджетів, шляхи зміцнення фінансової бази органів місцевого самоврядування, адміністрування податку на майно, резерви збільшення доходів місцевих бюджетів тощо.

За словами заступника начальника Головного управління ДФС в Одеській області Володимира Попова, зміни до Податкового та Бюджетного кодексів України, прийняті у грудні 2014 року, забезпечили передачу органам місцевого самоврядування бюджетних повноважень та створили  стабільні джерела доходів місцевих бюджетів для їх реалізації.

Так, за два місяці поточного року платники податків Одещини направили до місцевих бюджетів понад 1,5 млрд.грн., що на 471 млн.грн., або 46 % більше, ніж у січні-лютому минулого року.

Найбільшу питому вагу в структурі місцевих бюджетів займає податок на доходи фізичних осіб. Надходження цього податку у січні-лютому поточного року склали 753 млн.грн., що на 232 млн.грн., або на 44 % більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Володимир Попов також зазначив, що збільшення надходжень податку на доходи фізичних осіб відбулося, у тому числі, за рахунок підвищення з 1 січня поточного року мінімальної заробітної плати.

Саме цьому питанню, фіскальна служба в Одеській області приділяє особливу увагу.

Так, з початку поточного року Одеська обласна державна адміністрація, Одеська міська рада, органі фіскальної служби, Пенсійного фонду та інспекції Держпраці провели масштабну роз’яснювальну роботу щодо необхідності офіційного працевлаштування найманих працівників та сплати податків до бюджету із заробітної плати не нижче мінімальної.

Вже з квітня поточного року фіскальною службою регіону вживатимуться контрольно-перевірочні заходи до роботодавців, які недотримуються законодавства при виплаті заробітної плати найманим працівникам.    

 

 

Прес-служба

Головного управління ДФС в Одеській області