Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

В Головному управлінні ДФС в Одеській області відбувся семінар з актуальних питань оподаткування та дотримання законодавства при виплаті заробітної плати

21.02.2017

У заході взяли участь представники Головного управління Держпраці в Одеській області та Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області.

Відкриваючи семінар в.о. заступника начальника Головного управління ДФС в Одеській області Володимир Попов зазначив, що нині питанню оплати праці органами влади, у тому числі фіскальною службою, приділяється особлива увага.

«Збільшення розміру мінімальної заробітної плати це, по-перше, підвищення добробуту населення, а по-друге, це легалізація заробітних плат і можливість громадян реалізувати своє право на пенсійне забезпечення в майбутньому» - підкреслив Володимир Попов.

Фахівці фіскальної служби проінформували учасників семінару про основні зміни у податковому законодавстві, що набирають чинності у 2017 році в частині адміністрування ПДВ, податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку, єдиного соціального внеску та застосування реєстратора розрахункових операцій.   

Нагадуємо, безкоштовні семінари для платників податків Одещини організовуються Головним управлінням ДФС в Одеській області щомісячно.

З анонсами їх проведення можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДФС в Одеській області в розділі «Анонси» (http://od.sfs.gov.ua/anonsi-ark/) та на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook (www.facebook.com/sfs.odesa/).

 

Прес-служба Головного управління ДФС в Одеській області