Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Одеська компанія ухилилася від сплати 3,7 млн. грн. податків

19.09.2016

Працівниками податкової міліції Одеської області в рамках кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України викрили факти ухилення від сплати податків більше, ніж на 3,6 млн. грн.

Встановлено, що службові особи компанії, зареєстрованої в Одеській області, у звітні податкові періоди з січня 2015 року по квітень 2016 року документально відображали в бухгалтерському та податковому обліках операції з реалізації продуктів харчування та напоїв в адресу низки неіснуючих фізичних і юридичних осіб та ризикових суб’єктів господарювання.

Такі дії дали їм змогу ухилитись від сплати податку на прибуток та податку на додану вартість у сумі 3,7 млн. грн. (що є особливо великим розміром).

На підставі ухвали суду проведено 4 обшуки в офісному приміщенні, за місцем реєстрації компанії, за місцем проживання засновника вказаного підприємства та в його банківській скриньці.

За результатами обшуків вилучено та передано під охорону працівників податкової міліції 663,2 тис. гривень, 257 тис. доларів США, 31,2 тис. євро готівкою (еквівалент 8 млн. 397 тис. грн.) і комп’ютерну техніку.

 

Прес-служба Головного управління ДФС  в Одеській області