Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Для роздрібної торгівлі тютюновими виробами необхідно отримати ліцензію

20.05.2016

Роздрібна торгівля тютюновими виробами може здійснюватися суб'єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій.

Подати документи та отримати ліцензію на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами (далі - ліцензія) підприємці можуть в Центрах обслуговування платників за місцем проведення торгівельної діяльності та до управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів  ГУ ДФС в Одеській області за адресою: Старобазарний сквер, 3, м.Одеса, 65011.

Ліцензія видається за заявою суб'єкта господарювання.

У заяві має бути зазначено вид господарської діяльності, на провадження якого суб'єкт господарювання має намір одержати ліцензію (роздрібна торгівля тютюновими виробами).

Для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами у заяві також зазначається адреса місця торгівлі.

Крім того, разом із заявою необхідно подати копію платіжного доручення про сплату за ліцензію з відміткою банку.

Вартість ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі - 2000 гривень, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст - 250 гривень.

Ліцензія або рішення про відмову в її видачі видається заявнику не пізніше 10 календарних днів з дня одержання документів. У рішенні про відмову у видачі ліцензії повинна бути вказана підстава для відмови.

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, які здійснюють та планують провадити підприємницьку діяльність в період курортного сезону, на необхідність дотримання норм чинного законодавства у сфері реалізації тютюнових виробів.

 

Прес-служба Головного управління ДФС в Одеській області