Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Одеська митниця ДФС оголошує конкурс на заміщення 130 вакантних посад

20.01.2016

Процедуру проведення конкурсу визначено наказом Одеської митниці від 15.01.2016 № 16, яким затверджено Порядок проведення конкурсу, Порядок проведення іспиту (тестування) кандидатів, Склад конкурсної комісії і Перелік питань для проведення тестування бажаючих поповнити лави одеських митників.

Прийом документів, іспит (тестування) та відбір кандидатів на заміщення зазначених вакантних посад буде проводитись Конкурсною комісією Одеської митниці ДФС за адресою: м. Одеса, вул. Гайдара, 21- а

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом персоналу Одеської митниці ДФС за тел.:(048)734-28-06.

Документи будуть прийматися протягом 30 календарних днів з дня розміщення оголошення про проведення конкурсу (починаючи з 15.01.2016р.).

З метою інформаційної підтримки бажаючих взяти участь у конкурсному відборі на суб-сайті територіальних органів ДФС в Одеській області офіційного веб-порталу ДФС (od.sfs.gov.ua) у розділі «Інформація, що оприлюднюється» рубрики «Публічна інформація» розміщено вичерпну інформацію щодо процедури проведення конкурсу та переліку вакансій.

Актуальна інформація про конкурсний відбір та реалізацію Відкритого митного простору у цілому оперативно оприлюднюється на сторінці Відкритого митного простору у Facebook https://www.facebook.com/opencustoms/?fref=ts.

 

Додаток: Зразок заповнення особової картки та порядок заповнення декларації

 

 Прес – служба Головного управління

ДФС в Одеській області