Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фіскальна служба Одещини долучилася до спрощення митного оформлення вантажів

04.11.2015

Сьогодні, за ініціативою голови Одеської обласної  державної адміністрації Михеїла Саакашвілі відбулось підписання спільного наказу керівників силових структур Одещини.

 В документі Одеська митниця ДФС, Головне управління ДФС в Одеській області, Головне управління МВС в Одеській області, Південне регіональне управління державної прикордонної служби України та прокуратура Одеської області передбачили персональну відповідальність кожного з керівників відомств щодо проведення необґрунтованих перевірок під час здійснення митного оформлення вантажів.

«Цей спільний наказ створено з метою зняття тиску на тих імпортерів та експортерів, які оформлюють свої вантажі в Одеській митниці, та підвищення рівня персональної відповідальності кожного з керівників силових структур Одещини за необґрунтовану перевірку суб’єктів зовнішньо-економічної діяльності під час проходження митного оформлення»,- повідомила начальник Одеської митниці ДФС Юлія Марушевська.

Так, зокрема, під час проходження митних процедур, ініціювати проведення огляду товару або транспортних засобів комерційного призначення поза межами кримінального провадження буде можливо лише за листом з персональним підписом керівника відомства та гербовою печаткою.

Також, спільним рішенням передбачено, що перебування посадових осіб інших правоохоронних органів в зоні митного контролю можливе лише з дотриманням її правового режиму і тільки з письмового дозволу керівника відповідної митниці або митного поста. А в зонах митного контролю, розташованих у пунктах пропуску через державний кордон України, ще й за погодженням з начальником відповідного органу охорони державного кордону.

«Хочу нагадати, що особам, які допущені в зону митного контролю, забороняється втручатися у дії посадових осіб митниці, які здійснюють митний контроль та митне оформлення, а також вчиняти будь-які дії щодо товарів, транспортних засобів, а також інших осіб, які знаходяться у зоні митного контролю, якщо інше не передбачено законом»,- наголосила очільниця митниці.

 

Для довідки:

З початку 2015 року в Одеській митниці ДФС за ініціативою силових структур та контролюючих органів здійснено 1724 митних оглядів. Результативність - 26 протоколів про порушення митних правил. За результатами переоглядів після митного оформлення складено всього 17 протоколів про порушення митних правил.

Для порівняння: в жовтні ініційованих правоохоронцями оглядів було тільки 38. Результативність – 1 протокол про порушення митних правил.

Прес-служба Головного управління

ДФС  в Одеській області

 

Спільний наказ від 04.11.2015 №527/3806/432/1338//541 «Про окремі питання взаємодії правоохоронних та митних органів області щодо проведення митного огляду (переогляду) та вчинення інших дій під час митного оформлення»