Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Порядок подання звітності з єдиного соціального внеску

20.03.2014

Звіт з єдиного внеску на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний соціальний внесок) надається страхувальником або відповідальною особою страхувальника за місцем взяття на облік в органах доходів і зборів в один з таких способів:

засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису відповідальних осіб;

на паперових носіях, завірених підписом керівника страхувальника та скріплених печаткою (за наявності), разом з електронною формою на електронних носіях інформації;

на паперових носіях, якщо у страхувальника кількість застрахованих осіб не більше п'яти.

Звіт, надісланий поштою, не вважається поданим.

Електронна форма звіту до органів доходів і зборів формується страхувальником з використанням спеціалізованого програмного забезпечення, актуальні версії якого безкоштовно надаються в органі доходів і зборів за місцем взяття на облік та розміщені на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України www.minrd.gov.ua.

Електронна форма звіту, що подається на електронних носіях, повинна бути ідентичною звіту на паперових носіях.

Звіт страхувальником повинен подаватися в повному обсязі. Якщо звіт, складений з порушенням вимог законодавства, то він не вважається звітом і вважається таким, що не подавався.

Фізичні особи-підприємці зобов'язані подавати звіт незалежно від того, чи ведуть вони підприємницьку діяльність, крім фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування і є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.

Якщо останній день строку подання звіту припадає на вихідний, святковий чи інший неробочий день, то останнім днем подання звіту вважається перший після нього робочий день.

Нагадаємо, що порядок подання звіту страхувальниками визначається Наказом  Міндоходів від 09.09.2013року  № 454 "Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".

 

Прес-служба Головного управління Міндоходів  в Одеській області