Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

В Овідіопольському районі 284 підприємці здійснюють діяльність за торговими патентами

26.04.2013

Про це повідомив під час «круглого столу» начальник управління оподаткування юридичних осіб ДПІ в Овідіопольському районі  Максим Кутовий.   

За його словами,  для здійснення окремих видів підприємницької діяльності у 2013 році 180 підприємці Овідіопольського району та 104 підприємства придбали 451 торговий патент.

Для торгівлі у пунктах продажу товарів придбано 442 торгових патентів. Із цієї кількості документів  33 патентів дають право на торгівлю нафтопродуктами і скрапленим газом.

Для надання платних побутових послуг овідіопольський бізнес придбав 8 торгових патентів. У сфері розваг у Овідіополі діятиме  1 торговий патент .

Звертаємо увагу власників патентів на необхідність своєчасно вносити плату за торговий патент - до першого звітного місяця (кварталу). За прострочення термінів сплати збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності податковою  застосовуються штрафні санкції згідно п.125.1 ст.125 Податкового кодексу України в розмірі 50% ставки збору.

У минулому році у Овідіополі надходження від збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності поповнили місцеву скарбницю на 820,8 тисяч гривень.