Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

У Березівці проведено семінар для платників податків, зайнятих в сфері сільського господарства

20.08.2019 -

У заході взяла участь начальник Березівської ДПІ  Южненського  управління  Головного управління ДФС в Одеській області Ольга Патрашку.

Під час семінару керівник інспекції проінформувала про актуальні питання застосування податкового законодавства підприємствами та фізичними особами, які здійснюють господарську діяльність в сфері сільського господарства.

Також, Ольга Патрашку зазначила, що з травня 2019 року податківцями при взаємодії з органами місцевого самоврядування проводиться операція «Урожай».

У межах її проведення вживаються заходи, направлені на залучення до декларування громадян, які є власниками земельних ділянок площею понад 2 га і власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходу.

Такі доходи платнику податків слід включити до загального річного оподатковуваного доходу та подати податкову декларацію за наслідками звітного року, а також сплатити податок на доходи фізичних осіб (18 %) та військовий збір (1,5 %).

Крім того, у межах операції «Урожай» фахівцями Березівської ДПІ проводиться роз’яснювальна робота в частині легалізації найманої праці та дотримання роботодавцями законодавства при виплаті заробітної плати.

«Березівською ДПІ  Южненського  управління Головного управління ДФС в Одеській області й надалі вживатимуться заходи, направленні на залучення резервів надходжень до бюджетів всіх рівнів, в тому числі у межах операції «Урожай», - підкреслила Ольга Патрашку.