Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Актуальні питання оподаткування розглянуті на семінарі для платників податків Балтського району

09.08.2019 -

Днями фахівцями Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області для платників податків Балтського району проведено семінар на тему: «Зміни в податковому законодавстві. Легалізація трудових відносин. Операція «Урожай-2019».

Захід відбувся за участі начальника Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області Андрія Кучми, начальника Балтської ДПІ Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області Таміли Балинської та представників органів місцевого самоврядування. 

На семінарі були розглянуті питання, які стосуються аграрного сектору. Серед них – зміни до чинного земельного законодавства та проведення операції «Урожай-2019». Метою якої є залучення до декларування та перевірки повноти нарахування, сплати податків сільськогосподарськими товаровиробниками та громадянами, які є власниками земельних ділянок площею понад 2 га і власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходу. Крім того, наголошено на дотриманні роботодавцями законодавства про працю щодо офіційного працевлаштування найманих працівників.

В ході спілкування обговорено останні зміни електронного адміністрування акцизного податку. Присутнім нагадали, що з 01.07.2019 запроваджено ліцензування діяльності усіх суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним.

Також, розмова йшла про роботу Центру обслуговування платників. Йшлося, зокрема, про надання адміністративних послуг та курсу ДФС України на повну автоматизацію процесів у діяльності служби та максимальну кількість он-лайн послуг для платників податків.

Увага присутніх зверталась і на можливості Електронного кабінету платника, що вже сьогодні дає змогу платникам податку в режимі реального часу отримати безоплатну консультацію; створити, редагувати, підписувати та надсилати податкову звітність до органів ДФС, з можливістю звірки наданих відомостей; реєструвати податкові накладні та розрахунків коригування до них; швидко отримати необхідні для ведення діяльності дані тощо.

На завершення зустрічі учасники отримали вичерпні відповіді на поставлені питання.