Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

За січень – липень 2019 року платники Тарутинського району сплатили 127,5 млн грн податкових платежів

19.08.2019 -

Про це на координаційної нараді, яка відбулася 15 серпня у Тарутинській районній державній адміністрації, повідомила начальник Ізмаїльського управління  ГУ ДФС в Одеській області Лілія Фотка.

У заході взяли участь представники Тарутинської РДА, голови сільських та селищних рад Тарутинського району та представники Держгеокадастру.

За словами керівника Ізмаїльського управління ГУ ДФС в Одеській області, за 7 місяців 2019 року платники податків Тарутинського району направили до бюджетів усіх рівнів 127,5 млн грн податків і зборів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 15,2 %, або на 16,8 млн гривень.

Основним джерелом наповнення місцевих скарбниць залишається податок на доходи фізичних осіб, питома вага якого складає 41,5 %. За січень-липень 2019 року сплачено 38,5 млн гривень.

Також до місцевих бюджетів надійшло 36,5 млн грн плати за землю (+43,3%), 37,7 млн грн єдиного податку та майже 300 тис грн акцизного податку.

Крім цього, Лілія Фотка, повідомила, що за період проведення кампанії декларування 1107 платників подали декларації про майновий стан і доходи за 2018 рік та задекларували майже 9 млн грн отриманих доходів.

Наприкінці виступу керівник зазначила, що досягнуті показники є заслугою як податківців, котрі весь свій високий професіоналізм, принциповість та відповідальність направляють на виконання поставлених державою завдань, так і сумлінних платників податків, які виконують свій громадянський обов’язок, від виконання якого залежить розвиток міста, села, та добробут наших громадян.