Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Про проведення операції «Урожай» під час зв’язку ,,гаряча лінія” у Березівській ДПІ

16.08.2019 -

Днями у Березівській  ДПІ  Южненського  управління  ГУ  ДФС в Одеській  області відбувся черговий сеанс телефонного зв'язку «гаряча лінія» на тему: «Про дохід отриманий від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, сукупна площа яких перевищує 2 гектари». На запитання платників податків, які цього дня зателефонували, відповідала начальник Березівської  ДПІ  Южненського  управління  ГУ  ДФС в Одеській  області Ольга Патрашку.

Спілкуючись з платниками податків Ольга Патрашку, зокрема, зазначила, що даний дохід від продажу сільськогосподарської продукції, вирощеної на власних земельних ділянках площею понад 2 гектари, та доходи від надання власних земельних ділянок в оренду іншій фізичній особі, підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб на загальних підставах за ставкою 18 % та військовим збором за ставкою 1,5 %. При цьому такий платник податків зобов’язаний включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу, подати податкову декларацію за наслідками звітного року та сплатити податок з таких доходів.

Березівська  ДПІ  Южненського  управління  ГУ  ДФС в Одеській  області нагадує, що з травня поточного року в Одеській області проводиться операція «Урожай».  Увага податківців буде зосереджена на неухильному виконанні суб’єктами господарювання вимог чинного законодавства, яке регулює земельні відносини, оформлення, використання та оплати найманої праці.

Очільник Березівської  ДПІ  Южненського  управління  ГУ  ДФС в Одеській  області зазначає, що районною робочою групою щодо взаємодії по проведенню операції «Урожай-2019» здійснено  6  виїздів  на території сільських (селищних) рад. В ході таких зустрічей розглядалися питання, щодо підвищення відсоткової ставки плати за землю, плати за користування земельними ділянками під пасовища та погашення заборгованості зі сплати податків та перспективи використання наявних резервів для забезпечення дохідної частини бюджетів.