Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Круглий стіл для платників податків Березівського району

05.08.2019 -

Нещодавно в Березівській  ДПІ Южненського управління ГУ ДФС в Одеській області  проведено  круглий  стіл  для платників податків району на тему: «Закон  України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» за участю начальника Березівської ДПІ Южненського  управління ГУ ДФС в Одеській  області Ольги Патрашку.

В ході проведення круглого столу керівник звернула увагу платників на зміни до Закону України від 19.12.1995 №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» (зі змінами та доповненнями).

Відтепер діятиме Єдиний державний реєстр суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, та місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним-перелік суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, та місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним у розрізі суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на таких місцях на підставі виданих ліцензій.

«Ліцензія або рішення про відмову у її видачі видається заявнику органом виконавчої влади, уповноваженим Кабінетом Міністрів України, не пізніше 30 календарних днів з дня одержання визначених законодавством документів. У рішенні про відмову у видачі ліцензії повинна бути вказана підстава для відмови. Встановлено річну плату за ліцензії на право зберігання пального у розмірі 780 гривень. Видають їх на 5 років»,- зазначила Ольга Патрашку.

Щодо штрафних санкцій, то у Законі визначено, що до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі зберігання пального без наявності ліцензії — 500 000 гривень, попередила начальник Березівської ДПІ.

Виходячи з наведених норм, рекомендовано аграрним підприємствам підготувати документи на отримання ліцензії на право зберігання пального та подати їх до органів ДФС.