Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На зустрічі з бізнес - спільнотою Подільського району йшлося про операцію «Урожай - 2019»

01.08.2019 -

Днями в Подільському управлінні ГУ ДФС в Одеській області відбулась чергова зустріч з бізнесменами району. Зустріч пройшла в режимі діалогу під головуванням начальника Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області Андрія Кучми.

На початку заходу начальник Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області Андрій Кучма нагадав присутнім, що в Одеській області триває операція «Урожай - 2019». «В ході операції «Урожай - 2019» основна увага приділяється офіційному працевлаштуванню найманих працівників, дотриманню роботодавцями законодавства про працю, погашенню податкового боргу, декларуванню та сплаті податків. Також під особливим контролем перебувають землекористувачі, які мають та використовують земельні ділянки понад 2 га», - зазначив Андрій Кучма.  

Під час заходу учасниками детально обговорено й інші питання сьогодення, а саме: зміни з 01 липня 2019 року в адмініструванні акцизного податку, нюанси в оподаткуванні податку на прибуток підприємств, податку на доходи фізичних осіб, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

На завершення зустрічі учасники отримали вичерпні відповіді на запитання.

Підсумовуючи, очільник Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області Андрій Кучма подякував представникам бізнесу за своєчасну сплату податків, зборів та обов’язкових платежів та нагадав, що з метою створення якісних умов обслуговування платників та забезпечення швидкості процесу адміністрування податків  ДФС України розроблено та  підтримується в актуальному стані ряд електронних сервісів, завдяки яким можна сформувати, перевірити та надіслати до ДФС податкову звітність, дистанційно перевірити розрахунки з бюджетом, дізнатися про терміни сплати податків, а також іншу корисну інформацію.