Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Подільському управлінні ГУ ДФС в Одеській області триває операція «Урожай -2019»

24.07.2019 -

У Подільському управлінні ГУ ДФС в Одеській області відбулась зустріч з представниками органів місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання  Миколаївського району щодо проведення операції «Урожай - 2019».

Як зазначив начальник Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області Андрій Кучма, одним з напрямків операції "Урожай - 2019" є проведення роз’яснювальної роботи серед керівників сільськогосподарських підприємств щодо легалізації найманої праці, нарахуванню виключно легальної заробітної плати, яка повинна бути не менше мінімально встановленої.

Також, обговорювались питання щодо громадян, у власності яких є земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею понад 2 га, де вирощується сільськогосподарська продукція, дохід від продажу якої підлягає оподаткуванню на загальних підставах. Такі доходи платнику податків слід включити до загального річного оподатковуваного доходу та подати податкову декларацію за наслідками звітного року, а також сплатити податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

Під час зустрічі Андрій Кучма нагадав, що фахівцями управління проводяться комплексні заходи як профілактичного характеру, так і контрольно - перевірочного щодо повноти нарахування та сплати податків юридичними й фізичними особами - підприємцями, громадянами, які є власниками земельних ділянок і власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходів.