Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про законодавчі новації платникам податків Захарівського району

11.06.2019

Керівництвом Подільського управління Головного управління ДФС в Одеській області була проведена зустріч з платниками податків та представниками громадських організацій Захарівського району.

Начальник Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області Андрій Кучма, на початку заходу звернув увагу сільськогосподарських товаровиробників та громадян, які є власниками земельних ділянок площею понад 2 га та власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходу, що на території Одеської області розпочато операцію «Урожай».

Даний захід спрямований на залучення до декларування, легалізацію доходів громадян, виявлення неоформлених найманих працівників, підвищення рівня виплати заробітної плати та забезпечення повноти нарахування й сплати податків.

В ході заходу учасники ознайомилися зі змінами у частині адміністрування акцизного податку, податку на прибуток підприємств, податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку (спрощена система оподаткування), податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку, плати за землю, екологічного податку і рентної плати та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 

Головне управління ДФС в Одеській області