Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фахівці Подільського управління фіскальної служби провели зустріч з представниками бізнесу Любашівського району

31.05.2019

Актуальні питання ведення бізнесу та сплати податків - тема зустрічі очільника Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області Андрія Кучми з представниками малого та середнього бізнесу зайнятих у сфері сільського господарства Любашівського району Одещини.

У ході зустрічі Андрій Кучма проінформував про актуальні питання справляння податку на доходи фізичних осіб (в частині оподаткування доходів від надання в оренду паїв), єдиного соціального внеску, земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Особливу увагу Андрій Кучма приділив операції «Урожай».

За його словами  метою  проведення операції є перевірка повноти нарахування та сплати податків юридичними особами, фізичними особами-підприємцями, громадянами, які є власниками земельних ділянок та власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходу, упередження схем ухилення від оподаткування, виявлення та реєстрація не облікованих найманих працівників, а також легалізація їх заробітної плати.

Начальник Любашівської ДПІ Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області Інна Грекул проінформувала про адміністративні послуги, які платники податків можуть отримати в Центрах обслуговування платників та електронні сервіси ДФС.

Також в ході заходу присутніх було ознайомлено зі змінами в адмініструванні акцизного податку з 01 липня 2019 року.

 

Головне управління ДФС в Одеській області