Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В Ізмаїльському управлінні фіскальної служби відбулася зустріч з платниками податків

24.05.2019

В Ізмаїльському управлінні ГУ ДФС в Одеській області відбулася зустріч з платниками податків на якій йшлося про якість надання адміністративних послуг в Центрах обслуговування платників.

За словами начальника Ізмаїльського управління ГУ ДФС в Одеській області Лілії Фотки фіскальна служба вживає вичерпних заходів, щоб у кожного суб'єкта підприємництва, у кожного громадянина була можливість виконати свій громадянський обов'язок, пов'язаний з декларуванням та сплатою податків. У Центрах обслуговування платників кожен може швидко та якісно отримати передбачену законодавством адміністративну послугу.

Так за січень-квітень 2019 року Ізмаїльським управлінням ГУ ДФС в Одеській області прийнято 11190 декларацій від громадян, які задекларували доходи в сумі майже 299 млн грн.

Самостійно нараховані податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб склали 9,3 млн грн, з військового збору 1,4 млн грн.

Прийнято 464 декларації від громадян, які претендують на отримання податкової знижки. 

«У нас працюють висококваліфіковані фахівці. У разі виникнення суперечливих ситуацій, я готова вислухати кожного. Від платників податків   ми очікуємо сумлінну сплату податків», - підкреслила Лілія Фотка.

Під час зустрічі заступник начальника Ізмаїльського управління ГУ ДФС в Одеській області Костянтин Желєзняков розповів про можливості для платників звірки даних для розрахунку податку на землю. Він зазначив, що зробити це можна швидко та комфортно, тому що в Центрах обслуговування черги відсутні.

Про роботу Центру обслуговування платників проінформувала начальник Ізмаїльської ДПІ Ізмаїльському управлінні ГУ ДФС в Одеській області Тетяна Шиліна.

Вона запросила учасників брати участь у семінарах-тренінгах, які організовуються для платників податків з метою надання їм практичної допомоги при складанні податкової звітності.

Присутні на зустрічі суб'єкти підприємництва подякували податківцям за своєчасне інформування про зміни у податковому законодавстві.