Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Чорноморське управління ГУ ДФС в Одеській області: підсумки кампанії декларування-2019

10.05.2019

За результатами цьогорічної деклараційної кампанії громадянами та фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність до Чорноморського управління ГУ ДФС в Одеській області подано 5521 декларацію про майновий стан та доходи, що на 163 декларації більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Найбільша кількість декларацій надійшла від громадян одноосібників – 2899.

Про це повідомила заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Чорноморського управління ГУ ДФС в Одеській області Віталіна Колесник.

Загальна сума задекларованого ними доходу становить понад 235 млн грн. До сплати нараховано 8 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 1,3 млн грн військового збору.

Серед декларантів є й 23 мільйонери.

Віталіна Колесник зауважила, що декларанти, котрі подали декларацію про майновий стан та доходи, отримані у 2018 році та визначили до сплати суми податку на доходи фізичних осіб та військового збору, їх необхідно сплатити до 1 серпня 2019 року.

Також в свою чергу нагадуємо, що попри завершення деклараційної кампанії, ще до кінця року громадяни можуть скористатися правом на отримання податкової знижки за наслідками 2018 року. На сьогодні вже скористалися правом на податкову знижку 512 громадян, які знаходяться на обліку в Чорноморського управління ГУ ДФС в Одеській області.

 

Головне управління ДФС в Одеській області