Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Зустріч керівництва Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області з платниками податків Кодимщини

19.04.2019

Днями в Кодимській районній державній адміністрації відбулася зустріч керівництва Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області з платниками податків  міста Кодими та району. У зустрічі також взяли участь голови сільських рад Кодимського району.

Особливу увагу під час зустрічі начальник Подільського управління Головного управління ДФС в Одеській області Андрій Кучма приділив питанням  декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2018 року.

Учасників проінформовано про основні випадки обов’язкового подання декларації про майновий стан і доходи, у т.ч. подання податкової декларації про доходи, які були отримані від продажу сільськогосподарської продукції, вирощеної на земельній ділянці, наданої для ведення особистого селянського господарства та/або земельної частки (пая) виділеної на місцевості, що перевищує 2 гектари.

Крім того, було розглянуто питання сплати єдиного соціального внеску, акцизного податку, ліцензування підакцизних товарів, погашення податкового боргу по податкам і зборам.

Керівник Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області Андрій Кучма запросив сільських голів активно долучатися до інформування громадян про обов’язок декларування доходів, отриманих у 2018 році та сплати податків. 

«Фіскальною службою створені комфортні умови для подачі декларацій громадянами, у тому числі подання декларації через сервіс ДФС «Електронний кабінет», - підкреслив начальник управління. 

Під час заходу фахівці фіскальної служби відповіли на всі запитання платників щодо застосування окремих норм податкового законодавства.

 

Головне управління ДФС в Одеській області