Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Перші підсумки декларування у Чорноморському управлінні ГУ ДФС в Одеській області

10.04.2019

З початку кампанії декларування мешканцями м. Чорноморськ, Овідіопольського, Біляївського  та  Білгород – Дністровського районів  подано 1335 декларацій про майновий стан та доходи, отриманих протягом 2018 року. Про це, на брифінгу для представників місцевих ЗМІ, повідомила заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування  податків і зборів з фізичних осіб Чорноморського управління ГУ ДФС в Одеській області Віталіна Колесник.

За її словами, бюджет додатково отримав близько 1,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб та майже 400 тис грн військового збору.

Фахівець зауважила, що декларанти, котрі подали податкові декларації про доходи за 2018 рік і визначили до сплати податок на доходи фізичних осіб та військовий збір,  повинні перерахувати вказані суми до бюджету до 31 липня 2019 року.

Нагадуємо, кампанія декларування доходів громадян отриманих у 2018 році триватиме до 2 травня поточного року включно (в зв’язку з тим, що 1 травня святковий день). Декларація подається громадянами до контролюючого органу за місцем реєстрації.