Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Семінар-практикум для представників бізнесу Плосківської сільської ради

08.04.2019

Подільським управлінням Головного управління ДФС в Одеській області проведено семінар-практикум для сільськогосподарських виробників та одноосібників Плосківської сільської ради.

У заході взяли участь Голова Балтської районної ради Олександр Пантілєєв та голова Плосківської сільської ради Валентина Ковальчук.

У своєму виступі начальник Подільського управління Головного управління ДФС в Одеській області Андрій Кучма зазначив, що сумлінне виконання представниками бізнесу податкових зобов’язань перед бюджетом є запорукою соціально-економічного розвитку територіальних громад. Органами фіскальної служби, в свою чергу, на постійній основі проводиться роз’яснювальна робота з платниками податків.

Під час заходу учасники отримали роз’яснення щодо права та умов перебування фізичних осіб-підприємців на спрощеній системі оподаткування як платників єдиного податку четвертої групи.

Також фахівці Подільського управління Головного управління ДФС в Одеській області надали практичну допомогу щодо заповнення Декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік, яку необхідно подати до 2 травня 2019 року.